»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Hyväntekeväisyyshuutokauppa vähävaraisten lasten harrastustoiminnan tukemiseen. Happee järjestää sunnuntaina 23.02.2020 klo 14:00-15:30 hyväntekeväisyyshuutokaupan Jyväskylän Monitoimitalolla, jossa meklarina toimii televisiostakin tuttu Huutokauppakeisari

Lue lisää »

Huutokauppakeisari Aki Palsanmäki meklarina Happeen hyväntekeväisyyshuutokaupassa, missä kerätään rahaa vähävaraisten lasten harrastustoiminnan tukemiseen.

Hyväntekeväisyyshuutokauppa vähävaraisten lasten harrastustoiminnan tukemiseen. Happee järjestää sunnuntaina 23.02.2020 klo 14:00-15:30 hyväntekeväisyyshuutokaupan Jyväskylän Monitoimitalolla, jossa meklarina toimii televisiostakin tuttu Huutokauppak

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
C2 -juniorit -05 MustaC2-Pojat Eliitti
25
Tam
klo 14:00
Jokioisten Leipä Areena Forssa
Happee - TPS
C2 -juniorit -05 MustaC2-Pojat Eliitti
25
Tam
klo 17:00
Jokioisten Leipä Areena Forssa
Classic Red - Happee
Happee MiehetSalibandyliiga
25
Tam
klo 18:30
Monitoimitalo
Happee Miehet - OLS
B -juniorit -02-03Runkosarja
25
Tam
klo 18:30
Palokan Koulukeskus
Happee - ÅIF/PSS
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
26
Tam
klo 12:00
Spiral -halli, Tampere
Happee D1 - KOOVEE Mustat
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
26
Tam
klo 15:00
Spiral -halli, Tampere
Happee D1 - Nokian KrP
Happee Steamers2-Divisioona
26
Tam
klo 15:30
Palokan koulukeskus
Happee Steamers - Kyröskosken Ponsi
B -juniorit -02-03Runkosarja
26
Tam
klo 16:45
Monitoimitalo
Happee - Indians
A -juniorit -99-01A-junioreiden SM-sarja 2019-2020
26
Tam
klo 18:30
LEAF areena, Turku
TPS - Happee A
8-2
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
29
Tam
klo 17:15
Palokan koulukeskus
Happee D1 - O2JKL D1
B -juniorit -02-03Runkosarja
1
Hel
klo 14:00
Itätuuli Areena
Karhut - Happee
Happee MiehetSalibandyliiga
1
Hel
klo 17:00
Tapiolan UH
Oilers - Happee Miehet
D2 -juniorit -07Intersport-liiga
2
Hel
klo 10:00
Sydän-Laukaan koulu
Laukaan Kings - Happee D2
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
2
Hel
klo 11:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Happee D1 - SC Urbans
D2 -juniorit -07Intersport-liiga
2
Hel
klo 12:30
Sydän-Laukaan koulu
O2JKL D2 Oranssi - Happee D2
D1 -juniorit -06D1 Aluesarja
2
Hel
klo 13:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Happee D1 - KOOVEE Mustat
C2 -juniorit -05 MustaFBA Maajoukkuetie
3
Hel
klo 13:00
Eerikkilän Urheiluopisto
Happee - United 05-4
C2 -juniorit -05 MustaFBA Maajoukkuetie
4
Hel
klo 10:00
Eerikkilän Urheiluopisto
SPV - Happee
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
20.08.2019 B- Juniorit harjoitusajat ja -paikat » (B -juniorit -02-03)
20.08.2019 C2 musta -joukkueen harjoitusajat ja -paikat » (C2 -juniorit -05 Musta)
20.08.2019 C2 musta (05-syntyneet) etsii maalivahtia ja pelaajia » (C2 -juniorit -05 Musta)
Videot
Happee Ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Muut lomakkeet
Kategoriat