»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Happee ja Hope tukevat yhteistyössä Keski-Suomalaisten vähävaraisten lasten ja nuorten liikuntaa ja harrastamista. Happee järjestää Suomi 100 vuotta -juhlaottelun ensi viikon tiistaina 5.12. klo 18.30 alkaen liigaottelun yhteydessä. Vastustajaksi saapuu SB

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
D2 -juniorit Musta (-05)Zone-liiga 0405 A-lohko
6
Jou
klo 11:00
Vaajakosken liikuntahalli
Stars - Happee
5-2
D2 -juniorit Musta (-05)Zone-liiga 0405 A-lohko
6
Jou
klo 13:00
Vaajakosken liikuntahalli
Happee - O2-JKL -05 musta
4-4
Happee MiehetSalibandyliiga Miehet
7
Jou
klo 18:00
Rahola Areena
Nokian KrP - Happee
10-9
D2 -juniorit Musta (-05)D2-pojat Eliitti
9
Jou
klo 11:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Happee Musta - TPS Predators Valkoinen
4-2
B -juniorit Musta (-00-01)Nuorten 1-Divisioona
9
Jou
klo 12:00
Uuraisten Koulukeskus
KU-68 - Happee A/B
2-2
C -juniorit Musta (-02-03)SM-sarja
9
Jou
klo 12:15
AutoCenter Arena Tampere
Koovee - Happee C2 Musta
D2 -juniorit Musta (-05)D2-pojat Eliitti
9
Jou
klo 13:00
Ylöjärven liikuntakeskus
Karhut - Happee Musta
9-1
B -juniorit Musta (-00-01)Nuorten 1-Divisioona
9
Jou
klo 14:00
Uuraisten Koulukeskus
Happee A/B - SB Vaasa
1-10
B -juniorit Musta (-00-01)B-SM
9
Jou
klo 16:45
Palokan Koulukeskus
Happee B - Nokian Krp
10-9
Happee NaisetII-DIV
16
Jou
klo 15:00
Janakkalan Liikuntahalli
SBS Tamppi - Happee
Happee NaisetII-DIV
16
Jou
klo 18:00
Janakkalan Liikuntahalli
Happee - Gunners
C -juniorit Valkoinen (-02-03)Ylialueellinen Kilpasarja
17
Jou
klo 13:00
Pohitullin koulu, Uusikaupunki
NTK Nakkila - Happee C2 Valkoinen
B -juniorit Musta (-00-01)B-SM
17
Jou
klo 14:30
Janakkalan liikuntahalli
SCU - Happee B
C -juniorit Valkoinen (-02-03)Ylialueellinen Kilpasarja
17
Jou
klo 15:00
Pohitullin koulu, Uusikaupunki
Happee C2 Valkoinen - Karhut Blue
C -juniorit Musta (-02-03)SM-sarja
17
Jou
klo 18:30
Tampere, Spiral halli
Classic - Happee C2 Musta
Maalivahtivalmenus
Vaajakosken koulu klo 18:30

1. ryhmäE1-D2 juniorit

15
Jou
Maalivahtivalmennus (A-B) 60min
Graniitti halli 2 klo 18:45

8
Tam
Maalivahtivalmennus (C-E) 60min
Buugi Killeri klo 18:00

9
Tam
Maalivahtivalmennus (C-E) 90min
Vaajakosken koulu klo 18:30

12
Tam
Poimintoja muilta sivustoilta
11.12.2017 Happee celebrated with a win » (Happee Miehet)
11.12.2017 Happee firade hundraåriga Finland med hemmavinst » (Happee Miehet)
06.12.2017 Happee squeezed a win over Steelers » (Happee Miehet)
05.12.2017 Tampereen valloitus part 1  » (C -juniorit Musta (-02-03))
04.12.2017 Happee overwhelmed by Classic » (Happee Miehet)
04.12.2017 Classic överlägsen hemma mot Happee » (Happee Miehet)
31.10.2017 Happee D2 Mustan kalenteri vuodelle 2018 » (D2 -juniorit Musta (-05))
13.07.2017 Happeen D2-juniorit Valkoinen (-05) etsivät uusia pelaajia » (D2 -juniorit Valkoinen (-05))
Videot
Happee Ry
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat