Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Happee Miehet 3 Joukkueenjohtaja Heinonen Pete @: pete.heinonen@happee.fi
tel:0400 544 296
Happee Naiset Joukkueenjohtaja Kankaanpää Mari @: mari.kankaanpaa@happee.fi
tel:0452021049
Happee Miehet Joukkueenjohtaja Liekkinen Liisa @: liisa.liekkinen@happee.fi
tel:0505402634
A -juniorit SM -00-02 Joukkueenjohtaja Heinäharju Janne @: janne.heinaharju@happee.fi
tel:0400648675
B1 -juniorit -03 Joukkueenjohtaja Kovala Juha @: kovalajuha@gmail.com
tel:0400540656
B1 -juniorit -03 Joukkueenjohtaja Puttonen Reetta @: reetta.puttonen@happee.fi
tel:0440178917
B2 -juniorit -04 Joukkueenjohtaja Puttonen Reetta @: reetta.puttonen@happee.fi
tel:0440178917
C1 -juniorit -05 Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
C2 -juniorit -06 Joukkueenjohtaja Kurikka Jaakko @: jaakko.kurikka@happee.fi
tel:0400429559
D2 -juniorit -08 Joukkueenjohtaja Takanen Timo @: timo.takanen@happee.fi
tel:0407470073
E1 -juniorit -09-10 Joukkueenjohtaja Rintala Olli @: olli.rintala@happee.fi
tel:0505572713
F1 -juniorit -11 Joukkueenjohtaja Hepomäki Jonna @: jonna.hepomaki@happee.fi
tel:0405286382
F2 -juniorit -12 Joukkueenjohtaja Kakkonen Jukka @: jukka.kakkonen@happee.fi
tel:
G -Kilpajoukkue -13-14 Joukkueenjohtaja Minkkinen Elina @: elina.minkkinen@happee.fi
tel:0414392384
Happee Ry
«  Marraskuu   »
Kategoriat