»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Happeen miesten liigajoukkueen valmennusjohto vaihtuu kaudelle 2017-2018. Nykyinen päävalmentaja Seppo Pulkkinen jää yli 12 vuotta kestävästä tehtävästään sivuun ja valmennusvastuu siirtyy joukkueen pitkäaikaiselle valmentajalle Mikko Lehdolle. Lehto on toiminut

Lue lisää »

Tuleva päävalmentaja Mikko Lehto (edessä) ja Happeen nykyinen päävalmentaja Seppo Pulkkinen (takana)

Happeen miesten liigajoukkueen valmennusjohto vaihtuu kaudelle 2017-2018. Nykyinen päävalmentaja Seppo Pulkkinen jää yli 12 vuotta kestävästä tehtävästään sivuun ja valmennusvastuu siirtyy joukkueen pitkäaikaiselle valmentajalle Mikko Lehdolle. Lehto on t

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
27
Mar
klo 12:00
Palokan koulukeskus
Happee C1-punaiset - Leki
9-1
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
3
Jou
klo 12:00
Palokan koulukeskus
Happee C1-punaiset - Hatsina
Happee NaisetNaisten salibandyliiga
3
Jou
klo 15:45
Ruskeasuon Ac
M-Team Naiset SM - Happee Naiset SM
B-juniorit MustaB poikien 1-divisioona
4
Jou
klo 12:00
Lahden Suurhalli
PHSB - Happee B Musta
4-3
B-juniorit PunainenB-pojat SS PB-32
4
Jou
klo 12:00
Äänekosken liikuntatalo
Urho - Happee B Race
6-11
C-juniorit MustatEliittisarja
4
Jou
klo 12:00
Luja-Lukko areena Luopioinen
Happee C1 musta - Karhut Blues
B-juniorit PunainenB-pojat SS PB-32
4
Jou
klo 14:00
Äänekosken liikuntatalo
Happee B Race - Koovee III
10-3
C-juniorit MustatEliittisarja
4
Jou
klo 14:00
Luja-Lukko areena Luopioinen
SBS Wirmo - Happee C1 musta
D1-juniorit ValkoisetEliittisarja, Musta
4
Jou
klo 14:00
Elmolan liikuntasali, Opintie 2-4, Loppi
SBS Masku - Happee Musta
D1-juniorit ValkoisetEliittisarja, Musta
4
Jou
klo 17:00
Elmolan liikuntasali, Opintie 2-4, Loppi
SB Naantali White - Happee Musta
A-junioritPASM 2016-17
4
Jou
klo 17:00
Palokan koulukeskus
Happee - Oilers
Happee Miehet 3Miesten 4-Divisioona SS M4D-16
10
Jou
klo 10:00
Killerin Liikuntakeskus
SB Pommak - Happee III
Happee Miehet 3Miesten 4-Divisioona SS M4D-16
10
Jou
klo 12:00
Killerin Liikuntakeskus
Flanels - Happee III
B-juniorit MustaB poikien 1-divisioona
10
Jou
klo 12:30
Raholan lk
Nokian KrP - Happee B Musta
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
11
Jou
klo 12:00
Palokan koulukeskus
Happee C1-punaiset - Ilves
B-juniorit MustaB poikien 1-divisioona
11
Jou
klo 15:00
Palokan koulukeskus
Happee B Musta - M-Team
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Happee Ry
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Kategoriat