»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Kevään Hirviliigan ilmoittautuminen on nyt auki!Happeen perinteinen salibandyn puulaakisarja käynnistyy jälleen. Kerää kaveri- tai työporukka ja ilmoita joukkueesi mukaan. Pääsette pelaamaan vaihtuvia vastustajia vastaan liiton erotuomarin jakaessa oikeutta.

Lue lisää »
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
23
Hel
klo 18:30
Sport Forum
Hatsina - Happee C1-punaiset
5-7
Happee MiehetSalibandyliiga
24
Hel
klo 18:30
Monitoimitalo
Happee - Indians
5-4
E1-junioritZone-liiga 0405 lohko 2
25
Hel
klo 11:00
Lievestuore
Laukaa Kings - Happee Valkoinen
3-12
C-juniorit MustatEliittisarja
25
Hel
klo 13:00
Kirkassilmä areena Forssa
Happee C1 musta - SBS Masku
E1-junioritZone-liiga 0405 lohko 2
25
Hel
klo 13:00
Lievestuore
Happee Valkoinen - Kapa
6-3
Happee NaisetNaisten salibandyliiga
25
Hel
klo 14:00
Campo Sport
SB-Pro Naiset SM - Happee Naiset SM
A-junioritHarjoitusottelu
25
Hel
klo 14:00
Monitoimitalo
Happee - Rangers
4-11
C-juniorit MustatEliittisarja
25
Hel
klo 16:00
Kirkassilmä areena Forssa
Salba - Happee C1 musta
B-juniorit MustaB poikien 1-divisioona
25
Hel
klo 17:30
Jyväskylän monitoimitalo
Happee B Musta - LoSB/VSS
13-3
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
26
Hel
klo 13:00
Monnari
Happee C1-punaiset - PHSB
Happee Naiset 2III-Div
26
Hel
klo 13:00
Vexve Areena Sastamala
Happee N2 - O2-Jkl III
A-junioritPASM 2016-17
26
Hel
klo 16:30
Palokan koulukeskus
Happee - Indians
6-4
B-juniorit PunainenB-pojat SS PB-32
4
Maa
klo 12:00
Spiral-halli Tampere
Happee B Race - Urho
Happee Miehet 3Miesten 4-Divisioona SS M4D-16
4
Maa
klo 12:00
Killerin Liikuntakeskus
Happee III - SB Pommak
B-juniorit PunainenB-pojat SS PB-32
4
Maa
klo 14:00
Spiral-halli Tampere
Koovee III - Happee B Race
Happee NaisetNaisten salibandyliiga
4
Maa
klo 15:00
Elenia Areena
Steelers Naiset SM - Happee Naiset SM
C-juniorit Punaiset1. Divisioona
4
Maa
klo 15:00
Vaajakosken liikuntahalli
Happee C1-punaiset - Blackbirds
Happee Miehet 3Miesten 4-Divisioona SS M4D-16
4
Maa
klo 16:00
Killerin Liikuntakeskus
MultiAnts - Happee III
Happee MiehetSalibandyliiga
4
Maa
klo 18:00
Elenia Areena, Hämeenlinna
Steelers - Happee
B-juniorit MustaB poikien 1-divisioona
5
Maa
klo 16:30
Palokan koulukeskus
Happee B Musta - Nokian KrP
Happee NaisetNaisten salibandyliiga
5
Maa
klo 19:00
Monnari
Happee Naiset SM - Rankat Ankat Naiset SM
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
Happee Ry
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
 
Kategoriat