Kalenteri
Elokuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
31
 
 
 
1
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli + painisali
17:45-20:00
laji + fysiikka
Lämmöt 1745-1800, laji 1800-1915, Painisali 1915-2000
2
3
4
32
5
Harjoitukset:Monnari
10:30-11:30
aamutreenit
Laji 1030-1130
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli
18:45-20:45
Laji
Palaveri 1845-1930, lämmöt 1930-1945, laji 1945-2045
6
Peli:Vaajakoski
19:15-20:15
O2 B Kilpa-Happee C1
Valmennus valitsee kokoonpanon ilmoittautuneista. Paikalle 1830, peli 1915-20
7
Harjoitukset:Monnari
9:30-10:30
aamutreenit
Laji 930-1030
Harjoitukset:Palokka koulukeskus
17:45-19:45
Laji
fysiikka(nopus+hypyt)1745-1845, laji 1845-1945
8
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli + painisali
17:45-20:00
laji + fysiikka
Lämmöt 1745-1800, laji 1800-1915, Painisali 1915-2000
9
10
Tapahtuma:8:00 Harjoituspelejä Seinäjoella

Peli:Nurmon liikuntahalli
11:05-12:05
Happee C1-OLS
Ilmoittautuminen harjoitusotteluita Seinäjoella tapahtumaan.
Peli:Nurmon liikuntahalli
14:20-15:20
SB Vaasa-Happee C1
Ilmoittautuminen harjoitusotteluita Seinäjoella tapahtumaan.
Peli:Nurmon liikuntahalli
17:15-18:15
Happee C1-SPV
Ilmoittautuminen harjoitusotteluita Seinäjoella tapahtumaan.
11
33
12
Harjoitukset:Palokka koulukeskus
18:15-19:30
Laji
Lämmöt 1815-1830, laji 1830-1930
13
14
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli
18:15-20:30
Laji+Fysiikka/Palaveri
Palaveri/Fysiikka 1815-1915, laji 1930-2030
15
16
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli
18:05-19:30
Laji
Lämmöt 1805-1830, laji 1830-1930
17
Harjoitukset:Palokka koulukeskus
11:00-15:00
Laji
laji 1100-1500. 
18
34
19
Harjoitukset:Palokka koulukeskus
17:45-19:30
Laji+Fysiikka
Fysiikka 1745-1830, laji 1830-1930
20
21
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli
18:15-20:30
Laji+Fysiikka
Palaveri/Fysiikka 1815-1915, laji 1930-2030
22
23
Harjoitukset:Vaajakoski liikuntahalli
18:05-19:30
Laji
Lämmöt 1805-1830, laji 1830-1930
24
Tapahtuma:12:00 Sm-Karsinnat
Järjestäminen meidän vastuulla. 24.8  13.30 PSS - Muury/O2 J
Peli:Palokka koulukeskus
15:00-16:00
Happee C1-Loviisa Tor
Ilmoittautuminen sm-karsintojen tapahtumaan.
Peli:Palokka koulukeskus
19:30-20:30
O2/MuurY-Happee C1
Ilmoittautuminen sm-karsintojen tapahtumaan.
25
Tapahtuma:12:00 Sm-Karsinnat
Järjestäminen meidän vastuulla. 24.8  13.30 PSS - Muury/O2 J
Peli:Palokka koulukeskus
12:30-13:30
PSS-Happee C1
Ilmoittautuminen sm-karsintojen tapahtumaan.
35
26
27
28
29
30
31
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/sbpox/calendar/ical.php?cal=C1juniorit04_1264
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita