B -juniorit -02-03 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
08.03.2020 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - Tiikerit
07.03.2020 Runkosarja Seinäjoen Urheilutalo SPV - Happee
01.03.2020 Runkosarja Ruskeasuon AC M-Team - Happee
22.02.2020 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - AC Haki
09.02.2020 Runkosarja Pankkari Areena, Äänekoski Happee - FBC Turku
08.02.2020 Runkosarja Leaf-Areena TPS Akatemia - Happee
01.02.2020 Runkosarja Itätuuli Areena Karhut - Happee
26.01.2020 Runkosarja Monitoimitalo Happee - Indians
25.01.2020 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - ÅIF/PSS
04.01.2020 Runkosarja Rahola Nokian KrP - Happee
15.12.2019 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - PoNoVo/NST
07.12.2019 Runkosarja Tikkurilan Urheilutalo, Vantaa Tiikerit - Happee
01.12.2019 Runkosarja Monitoimitalo Happee - SPV
23.11.2019 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - M-Team
17.11.2019 Runkosarja Campo Center AC Haki - Happee
16.11.2019 Runkosarja Sport Garden, Turku FBC Turku - Happee
02.11.2019 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - TPS Akatemia
27.10.2019 Runkosarja Stars Areena Indians - Happee
26.10.2019 esikarsinta Sipoon Areena ÅIF/PSS - Happee
19.10.2019 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - Karhut
12.10.2019 Runkosarja Palokan Koulukeskus Happee - Nokian Krp
05.10.2019 Runkosarja Liikuntakeskus Areena, Lappeenranta PoNoVo/NST - Happee
14.09.2019 SM-karsinta Autocenter areena Happee - Oilers NG
14.09.2019 SM-karsinta Autocenter areena Happee - Koovee
01.09.2019 SM-karsinta Nallisport Oulu Happee - PoNoVo/NST
31.08.2019 SM-karsinta Nallisport Oulu Nokian KRP - Happee
31.08.2019 SM-karsinta Nallisport Oulu Ols - Happee
25.08.2019 esikarsinta Mikkeli Sport Forum Happee - Merikoski SBT
24.08.2019 esikarsinta Mikkeli Sport Forum Happee - SBS Wirmo/ SBS Masku
24.08.2019 esikarsinta Mikkeli Sport Forum Happee - FoSu
17.08.2019 kesäturnaukset kuopiohalli Welhot - Happee
17.08.2019 kesäturnaukset kuopio Happee - josba
03.08.2019 kesäturnaukset Joensuu, rantakylän urheiluhalli Happee - OLS
03.08.2019 kesäturnaukset Rantakylän urheiluhalli Happee - Josba
03.08.2019 kesäturnaukset Joensuu, rantakylän urheiluhalli Happee - Welhot
29.07.2019 kesäturnaukset Palokka Happee - Hatsina
26.06.2019 kesäturnaukset palokka Happee - c1
15.06.2019 kesäturnaukset palokan koulukeskus Happee - OLS
15.06.2019 kesäturnaukset palokan koulukeskus Happee - Josba
15.06.2019 kesäturnaukset palokan koulukeskus Happee - Welhot
B -juniorit -02-03
«  Marraskuu   »
Kategoriat